Nissan jest koncernem, którego samochody pojawiły się już w pierwszej połowie ubiegłego wieku. Szturmem podbiły rynek i przypadły do gustu zarówno osobom, które wybierają samochody miejskie, jak i tym, które szukają samochodów z segmentu premium.

Nissan produkuje starannie dopracowane pojazdy. Obecnie nie są one fabrycznie wyposażane w haki holownicze, jednak Nissany to auta wręcz stworzone do holowania. Dzięki zamontowaniu haka holowniczego jesteśmy w stanie podłączyć do samochodu przyczepę, możemy też przymocować do niego bagażnik, który będzie nam służył do przewożeniu rowerów. Hak holowniczy można wygodnie montować, kiedy naprawdę go potrzebujemy.

Haki holownicze wysokiej jakości, czyli takie, jak te dostępne w naszym sklepie, to inwestycja na lata. Kupując zaczepy należy zwrócić uwagę na jego homologację. Nasze haki posiadają homologację EC i ECE, są więc pewnym, bezpiecznym wyborem oraz spełniają normy europejskie.

W naszym sklepie znaleźć można hak do każdego popularnego modelu samochodu marki Nissan. Swoją ofertę kierujemy zarówno do posiadaczy aut osobowych, jak i transportowych.

Hak holowniczy Nissan