Hyundai jest obecnie dużą spółką akcyjną, która zajmuje się kilkoma różnymi sektorami, nie tylko motoryzacją. W 1967 roku powstał Hyundai Motor Group, ale początki marki Hyundai sięgają lat 40. ubiegłego wieku. W 1968 roku w fabryce Hyundai powstał ich pierwszy samochód osobowy. Marka obecnie blisko współpracuje z Kia Motors. Samochody Hyundai są nowoczesne, przystosowane do wymagań współczesnego klienta.

Firma Hyundai nie tworzy obecnie aut z fabrycznie montowanymi hakami holowniczymi, ale warto pomyśleć o zakupieniu takiego dodatku. Nasz sklep posiada szeroki wybór haków w różnych przedziałach cenowych i do różnych modeli samochodów marki Hyundai. Zaczepy przydadzą się, gdy chcemy zabrać przyczepę na wakacyjny wyjazd lub też gdy planujemy transportować rowery. Są one wyjątkowo funkcjonalną częścią wyposażenia samochodu.

Sprzedawane przez nas haki holownicze spełniają normy bezpieczeństwa, które przyjęte są w Unii Europejskiej. Ponadto zastosowana w nich została homologacja EC oraz ECE. Hak sprawi, że poczujesz się pewniej na drodze - dzięki niemu jesteś przygotowany na każda sytuację.

Hyundai