Hak holowniczy przydatny jest m.in. przy transporcie bagażnika rowerowego, przyczepki towarowej czy przyczepy kempingowej. Coraz więcej kierowców decyduje się na montaż zaczepu, dlatego postanowiliśmy stworzyć bardzo atrakcyjną ofertę zawierającą haki holownicze do różnego typu pojazdów.

Jedną z najbardziej popularnych marek samochodów na polskim i europejskim rynku jest Dacia. Ten rumuński producent oferuje całą gamę atrakcyjnych modeli, począwszy od rodzinnych modeli Duster, Logan, Sandero i  Stepway, aż po chętnie wykorzystywane przez firmy modele Lodgy czy Dokker. Do każdego z nich posiadamy wysokiej jakości haki holownicze, których bezpieczeństwo potwierdza homologacja ECE oraz EC.

Wszystkie haki do pojazdów Dacia, które prezentujemy w naszym asortymencie, zostały pokryte powłoką antykorozyjną. Dzięki temu żywotność zaczepów znacznie się zwiększa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą haków holowniczych do samochodów marki Dacia. Posiadamy egzemplarze doskonale pasujące do aut ze wszystkich roczników.

Hak holowniczy Dacia