Firma Skoda Auto jest nam o wiele bliższa od wielkich japońskich koncernów. Ta czeska marka pojawiła się już pod koniec XIX wieku, początkowo pod nazwą Laurin& Klement. Samochody z fabryki Skody zapewniają kierowcy maksimum bezpieczeństwa i wygodę użytkowania, przy zachowaniu niewygórowanej ceny.

Zarówno firma Skoda, jak i inne firmy samochodowe nie sprzedają w standardzie samochodów z hakami holowniczymi. Haki holownicze należy dokupić do samochodu osobno. Hak holowniczy służy do ciągnięcia przyczepy, jednak można go używać także do montowania dodatkowego bagażnika do transportu rowerów. Zaczepy, które kupić można w naszym sklepie, posiadają demontowaną kulę, która pozwala cieszyć się nienaruszonym wyglądem zderzaka, gdy akurat niczego nie holujemy.

Wybierając dobrej jakości hak holowniczy możemy więc być pewni, że samochód będzie mógł spełniać swoją funkcję holowniczą przez lata, bez ryzyka odczepienia się haka i spowodowania wypadku. Oferowane przez nas haki zapewniają maksimum bezpieczeństwa, spełniają normy unijne i są łatwe do zamontowania. Posiadają także homologację EC i ECE.

Hak holowniczy Skoda